مافین سوسیس و تخم مرغ را اینگونه درست کنید

اگر میخواهید امروز بر سر میز چوبی خانه، یک غذای متفاوت برای اهل خانه سرو کنید، پیشنهاد ما به شما درست کردن یک مافین خوشمزه است.

مافین در انواع و اقسام مختلفی درست می شود که مواد اولیه ی متفاوتی را می طلبد. مافینی که در این بخش از آموزش آشپزی به شما معرفی خواهیم کرد، با تخم مرغ و سوسیس درست می شود. با ما همراه شوید.


طرز تهیه ی مافین سوسیس و تخم مرغ

 

مواد لازم برای مافین سوسیس و تخم مرغ :


سوسیس ۲۲۰ گرم
تخم مرغ ۱۲ عدد
پیاز خرد شده نصف پیمانه
فلفل دلمه ای خرد شده نصف پیمانه
نمک نصف قاشق چایخوری
فلفل سیاه یک چهارم قاشق چایخوری
پودر سیر یک چهارم قاشق چایخوری
پنیر چدار رنده شده نصف پیمانه


طرز تهیه:

قبل از شروع کار، فر را در دمای 175 درجه ی سانتی گراد قرار دهید که تا آماده شدن مافین های شما، گرم شود. بعد به سراغ قالب های مافین 12 تایی و آنها را چرب کنید و با کاغذهاب مخصوص مافین بپوشانید.
بعد ماهیتابه ای بزرگ آورده و آن را روی شعله قرار دهید تا گرم شود. حال سوسیس ها را درون آن ریخته و برای مدت 10 الی 15 دقیقه آنها را درون ماهیتابه سرخ کنید.
حال کاسه ای بزرگ آورده و تخم مرغ ها را درون آن بشکنید و خوب هم بزنید. سپس پیاز، فلفل دلمه ای، نمک، فلفل و پودر سیر را به آن بیفزایید و دوباره هم بزنید. آن را با سوسیس و پنیر چدار ترکیب کنید.
ترکیب آماده شده را درون قالب هایی که از قبل آماده کرده اید بریزید و آنها را درون فر قرار دهید. سپس برای 20 الی 25 دقیقه صبر کنید تا مافین های خوشمزه آماده شوند و سرو شوند.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها