تور دبی نوروز 97 : هتل فرمونت


تعطیلات نوروز در راه است و تور دبی نوروز 97 باز در صدر تورهای خارجی خودنمایی می کند. هر سال بسیاری از مسافران بخشی از پس انداز خود را صرف سفر به کشورهای خارجی می کنند. یکی از مقاصد مهم گردشگری در خاورمیانه، ایالات متحده عربی و شهر دبی است که با توجه به جاذبه های گسترده ی گردشگری که در خود جای داده، سالانه پذیرای تعداد زیادی از مسافر نه تنها از ایران بلکه از اقصی نقاط جهان می باشد.


در این شهر لوکس که در جای جای آن رد پای پر رنگ تکنولوژی دیده می شود، هتل های لوکس بیشماری ساخته شده است که همگی به برترین امکانات رفاهی مجهز شده اند.


در این مطلب به معرفی یکی از این هتلهای زیبا و فوق العاده خواهیم پرداخت.


تورهای نوروز 97 به مقصد دبی با هتل فرمونتهتل فرمونت(Fairmont Hotel) در خیابان شیخ زائد دبی واقع شده است. این هتل در فاصله ی ده دقیقه ای بزرگ ترین مرکز خرید جهان، دبی مال در برج الخلیفه قرار دارد. همچنین فاصله این هتل تا ساحل جمیرا بسیار کم است و در زمانی کوتاه از محل هتل به ساحل زیبای جمیرا خواهید رسید. کمتر کسی ست که به دبی سفر کند اما از خیر ساحل جمیرا گذشته و در طول حضور خود در این شهر زیبا چندین بار به ساحل جمیرا سر نزند.


موقعیت مکانی هتل فرمونت به گونه ای ست که از طریق اتوبان شیخ زائد و ایستگاهای متروی اطرافش، می توان به مراکز شهر دسترسی  داشت.


این هتل 349 اتاق و سوئیت داشته و فضای داخلی هتل را اسباب و اثاثیه ی لوکس و مدرن پر کرده است. طراحی داخلی این هتل کاملا مدرن بوده و به شیوه ای مجلل شکل یافته که هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار خواهد داد.


رستوران های هتل فرمونت


این هتل دارای 4رستوران مختلف است که هر کدامشان مربوط به منطقه خاصی از کره زمین است: نوآق(رستوران آسیای شرقی)، اکسچنج گریل(نیویورکی)، دوکاز(رستوران ترکی) و کچ(رستوران دریایی آمریکایی).مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها